Search

De mensen

 Bestuur

Voorzitter

R. Tonnaer
tel.  022 - 9235467 mobiel: 06 - 31028844
e-mail: rogertonnaer@hetnet.nl

 Secretaris

B. Willems
tel.  06 - 53914270
De Grippen 1204
6605 TB Wijchen
e-mail: secretariaatsbt@gmail.com

Penningmeester

C. Tishauser
tel. 022 - 4215081
Essenlaan 40
1741 VN Schagen
e-mail:  penningmeester@torenuurwerk.nl

Lid

G.J. de Weerdt
tel.  072 - 51 10 497
e-mail: g.deweerdt@torenuurwerk.nl

   
Technische Commissie  

Lid

J.M. Scholtens
tel.  075 - 64 24 524
e-mail: j.scholtens@torenuurwerk.nl

 

Lid

G.J. de Weerdt
tel.  072 - 51 10 497
e-mail: g.deweerdt@torenuurwerk.nl

Lid

C.M. Zijp
tel.  0251 - 31 34 04
e-mail: c.zijp@torenuurwerk.nl  

Lid


ir. W.Th.M. de Groot
tel. 0186 - 60 11 05
e-mail: w.degroot@torenuurwerk.nl  

Lid

W. Konijn
tel. 075 - 63 51 956

 
   
Redactie  
Redactieadres

Kerklaan 59
2101 HL Heemstede

 

Hoofdredacteur

D. Kerkvliet
tel. 023 -538 36 90
e-mail: redactie@torenuurwerk.nl

 

Redacteur

L.A.A. Romeyn
Tel 0341 - 254265
e-mail: l.romeyn@torenuurwerk.nl

   
Storingscoordinator  
Storingsnummer (alleen voor contractanten)

Tel :075 - 64 24 524

Voor het melden van storingen aan torenuurwerkinstallaties

Storingscoordinator: J.M. Scholtens
tel 075 - 64 24 524
e-mail: j.scholtens@torenuurwerk.nl

   
Overig  
Werkplaats Tata Steel
Depot Excursietrein (2G-07)
Postbus 10.000
1970 CA IJmuiden
tel. 0251 - 49 83 84
Webmaster Dick Bokslag     Email:  webmaster@torenuurwerk.nl
Bankrelatie IBAN: NL09INGB0000605235
BIC: INGBNL2A

 

 

Contactformulier

 
Copyright 2017 Stichting tot Behoud van het Torenuurwerk Gebruiksovereenkomst Privacybeleid
Back To Top